Фільтри для чаю

Сьогодні без чаю складно уявити життя сучасної людини - цей старовинний тонізуючий напій люблять у всьому світі. Однак не завжди у нас є час, щоб приготувати чай за всіма правилами, тому доводиться задовольнятися звичайним пакетованим чаєм з магазину. Однак справжні гурмани знають, що чай в пакетиках не завжди відрізняється високою якістю і відповідає стандартам. Тому ідеальним виходом із цієї ситуації є фільтри для чаю, за допомогою яких можна заварити будь-який сорт чаю, з максимальною економією часу. 

Фильтр-пакеты 100 штук в упаковке на 0,33 л. (маленькие)
1- 25 упаковок 30 грн/уп
25 - 50 упаковок 28 грн/уп
50 - 100 упаковок 25 грн/уп
100 - 300 упаковок 24 грн/уп
300 - 500 упаковок 22 грн/уп
Фильтр-пакеты 100 штук в упаковке на 2 л. (большие)
1- 25 упаковок 37 грн/уп.
10-25 упаковок 33 грн/уп.
25-50 упаковок 30 грн/уп.
50-100 упаковок 29 грн/уп.
100-300 упаковок 28 грн/уп.

Фільтри для чаю виготовляються з 100% натурального, екологічно чистої сировини, без застосування клейових складів. Тому ви можете бути спокійні, що напій повністю нешкідливий для вашого здоров'я, до того ж, він не має ніяких сторонніх смакових та ароматичних домішок. 

Якщо ви вирішите купити фільтри для чаю в компанії Tea Bags, то зможете заварити свій улюблений напій з ідеальними смаковими якостями, при цьому, не жертвуючи своїм часом. Все максимально просто і швидко, а головне – якісно!

Фільтри для чаю виготовлені у вигляді прямокутного конверта з кишенькою, в який потрібно засипати заварку будь-якого типу. Завдяки фільтрам для чаю ви отримуєте можливість заварювати будь-які сорти чаю, з додаванням шматочків фруктів. До того ж фільтр пакети є відмінним рішенням для заварювання лікарських трав'яних зборів в домашніх умовах.

Купити фільтри для чаю в компанії Tea Bags - доставка по Україні

Оскільки фільтри для чаю виготовлені з особливого паперу, що не розмокає у воді, вам не потрібно відмивати від розімлілої заварки чашку або чайник для заварювання. Після того як чай випитий, досить просто викинути пакет у відро для сміття. При цьому ви можете не переживати що забруднюють навколишнє середовище, оскільки заварка є хорошим добривом, а фільтр для чаю швидко розкладається.

Завдяки фільтрам для чаю, ви легко вирішуєте ще одну проблему - дозування чайного листа. Ви просто вибираєте пакет того розміру, який підходить для вас, і насипаєте його доверху заваркою. Наша компанія реалізує фільтри для чаю різного розміру, що дозволяє вибирати потрібний об'єм, в залежності від розміру чашки і заварювального чайника. Якщо ви виберете великий пакетик для маленької чашки, то зможете заварити більш міцний і інтенсивний чай.

Фільтри для чаю є відмінним придбанням для чайних компаній, які випускають елітні чайні суміші. Завдяки цьому винаходу ви зможете запропонувати клієнтам кращі чаї в зручній упаковці.

Варто звернути увагу на фільтри для чаю і власникам кафе і ресторанів - завдяки їм ви зможете запропонувати відвідувачам нову послугу: чайні суміші, створені на їх замовлення. Ваші клієнти зможуть відразу ж оцінити склад кожного пакетика і повною мірою насолодитися вишуканим смаком і ароматом чайного напою.

Компанія Tea Bags запрошує до співпраці чайні компанії, власників барів, кафе і ресторанів, підприємців. Крім того, у нас можна фільтри для чаю купити і дрібнооптовими партіями, якщо ви хочете реалізувати їх в невеликих обсягах або для домашнього користування.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.