-->

Як правильно потрібно заварювати чай в пакетиках

09 серпня 2016
фільтр пакети недорого

Сучасна тенденція використовувати чайні пакети для заварювання чаю підкорила світ, якими б перевагами не володів при цьому чай розсипний.

Ритм життя диктує свої умови, а використання чайних пакетиків – це завжди зручно, практично і дуже швидко. Що й казати, якщо чай, як напій відомий тисячоліття, а пакетику з чаєм не більш, ніж сто років. Але що ми бачимо навколо? Навіть британці більшу частину чаю вживають завареним за допомогою фільтр пакетів. Цей метод заварювання чаю використовується не тільки вдома, але і в багатьох кафе. Якщо там ви ніяк не можете вплинути на процес заварювання, то вдома просто зобов'язані це робити. А щоб робити це правильно, потрібно володіти деякими знаннями та хитрощами. Не всі знають взагалі, як правильно заварювати такий чай.

Мало купити фільтри для чаю від перевіреного і якісного виробника, це далеко ще не все, адже це не є запорукою смачного чаю, оскільки велика частина залежить і від ваших навичок приготування. Пакетований чай теж буває різним: білий, зелений, чорний, трав'яний і т.д. Залежно від цього і буде змінюватися технологія приготування. А саме, температурний режим і тривалість заварювання. І це пояснюється досить просто. Різні сорти чаю здатні розкривати максимально свої смакові і цілющі властивості при різній температурі води і часі настоювання. Чай заварюється неперекіпевшею водою, яка остигла до потрібно температури. Повторно пакетики з чаєм не заварюються, вони використовуються лише один раз. Що стосується посуду, то краще заварювати такий чай у відкритому посуді – чашці, хоча деякі і використовують чайник.

  • Якщо ви вирішили заварити фільтр пакети з популярним білим чаєм, то потрібно його витримати 1-2 хвилини при температурі 65-70 ° C;
  • У випадку з усіма улюбленим зеленим чаєм потрібно також 1-2 хвилини при 75-80 ° C;
  • Для чаю улун потрібно почекати до готовності 2-3 хвилини при 80-85 ° C;
  • Якщо це чорний чай, то 2-3 хвилини при 98-99 ° C
  • А ось трав'яний чай потрібно заварювати довше – 3-6 хвилин при 98-99 ° C

Якщо ж заварюється лікувальний чай в пакетику, куплений в аптеці, то потрібно завжди читати інструкцію щодо заварювання. Техніка може відрізнятися від звичайного і сам процес займе більше часу, оскільки для вилучення корисних речовин з трав потрібно набагато більше часу.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.