-->

Чайні традиції різних народів світу

01 липня 2016
Фільтр пакети

Чай для нас став таким звичним і буденним, що і уявити важко життя без нього.

При цьому ще не так давно мало хто знав, що таке фільтр пакети, як сучасне досягнення чайної індустрії, а між тим традиції пиття чаю кілька тисяч років. Всі країни мають свої особливості, як самого приготування чаю, так і організації чаювання. Хтось вважає за краще підтримувати нові традиції, комусь ближче усталені, які передаються з покоління в покоління і є культурою певної місцевості.

Розглянемо найцікавіші чайні традиції народів світу, які можуть дивувати, викликати інтерес і цікавість, але мало кого залишать байдужими.

Якщо взяти слов'янські традиції, то культура чаювання у всіх буде асоціюватися в першу чергу з самоваром. Велика ємність розрахована на велику кількість людей і немає потреби переживати, що комусь із рідних не вистачить. Слов'яни любили пити чай з молоком, і є думка, що саме цей спосіб чаювання і перейняли потім англійці. Чай завжди прикрашав святковий стіл і був мостом в комунікації між різними поколіннями, людей різних етнічних груп і соціальних пластів. От би народ здивувався такій оперативності, з якою зараз заварюються чайні пакети в чашці! Зараз навіть важко уявити при таких темпах життя розслаблення біля чайника і неспішні розмови про все на світі.

Вельми специфічно подається чай в Гонконзі. Він заварюється в ємності з водою, засипаним в спеціальну панчоху. До столу подається з молоком і коричневим цукром. Найбільш актуальним є післяобідній чай, який так приваблює туристів в закладах Гонконгу. До нього подають спеціальні солодощі, іноді бутерброди.

У Туреччині чай заварюється в подвійному чайнику, влаштованому за принципом самовара. Подається в маленьких стаканчиках з цукром або шматочками лукуму. Тут його вам запропонують скрізь, починаючи від магазину і закінчуючи офісами, де ведуться переговори. Туристи, які зрозуміли його смак і красу, вже ніколи не зможуть відмовитися від запропонованого стаканчика чаю. Чай п'ють вранці, в обід і ввечері, і його можна назвати національним надбанням, оскільки з цим чаєм Туреччина асоціюється у будь-якого, хто одного разу в ній побував.

У Малайзії багатьох зачарує не стільки саме чаювання, як приготування чаю. Справа в тому, що його подають з цукром та зі згущеним молоком. Але перед цим попередньо збивають, і це процес є досить своєрідними. Досягнення густої піни свідчить про те, що напій готовий до вживання.

Що й казати про чайні церемонії Японії і Китаю, які за стільки часу перетворилися на справжнє мистецтво. При цьому використовується, як чорний, так і зелений чай. Місцевим населенням прийнято гіркий зелений чай заїдати солодкими цукерками.

Хоч Німеччина не настільки відома розпиванням чаю, проте саме в цій країні в 1929 році були запатентовані пакети для чаю. До цього крім розсипчастого, використовувався таблетований і у вигляді плиток. Пакетований чаю швидко став популярним, хоч на той час головним пакувальним матеріалом була марля. На наш час модернізувалися не тільки пакувальні матеріали, а й сама форма пакетика (кругла, прямокутна, пірамідка).

Кожна країна несе свій внесок у розвиток чайної індустрії, адже в Україні ми п'ємо не тільки традиційний чай, але і зелений, індійський, грузинський. Таким чином є можливість пробувати нове, вносити в буденність різноманітність, зацікавити і привернути увагу гостей. Чого тільки варте збільшення популярності відвідування чайних китайських церемоній. Спробувавши різні чаї, можна знайти свій улюблений сорт, спосіб заварювання і зупинитися на ньому.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.