-->

Історія чайного напою

16 жовтня 2015
фільтр-пакети

Чай – це один з найдавніших напоїв, які тільки відомі людству. Це зараз ми не можемо уявити життя людини в жодній точці планети без нього, але відкритий він був ще у Стародавньому Китаї.

 Як водиться, історія чаю оточена дуже багатьма легендами, згідно однієї з них напій був відкритий імператором Шень Нуном, який також вважається богом народної медицини.

Одного разу імператор прогулювався серед гір, та вирішив відпочити біля куща.Листя цього куща наповнювало повітря надзвичайним ароматом. Раптом з верхівки куща відірвався листок і впав прямо в імператорську чашу з водою. Смак цього напою вразив імператора, але ще більше він здивувався тому приливу сил, який відчув після того, як випив чайний напій.

Цікаво, що китайські історики вважають імператора Шень Нуна збірним образом стародавніх людей, що жили в епоху неоліту. Якщо вірити цьому факту, значить що сьогодні чаю вже біля шести тисячоліть. Зважаючи на це, зовсім не дивно, що саме в Китаї зародилося особливе ставлення до чаю, саме тут з’явилась самобутня та оригінальна традиція чайної церемонії. 

З Китаю чай прийшов на Далекий Схід, дякуючи китайській філософії та буддизму. Чайний кущ уперше потрапив до Японії тільки на початку 9 століття. А вже з Японії культура чаювання, завдяки буддійським монахам, потрапила на Корейський півострів і вже звідти розповсюдилась по Азії.

Культура чаювання значно відрізняється в залежності від країни – в Англії, наприклад, чай п’ють тільки з молоком, в Гонконгу в чай додають лід та згущене молоко. Особливо славиться тібетський рецепт чаю – в нього додають молоко, сіль та масло яка. Такий напій не тільки зігріває, але й втамовує голод. Один з найвідоміших чайних напоїв готують в Пакистані. Його назва «масала» і готують його на основі чаю, з додаванням спецій та молока.

Сьогодні культура вживання цього ароматного напою в різних країнах все частіше зводиться до заварювання чаю в чайних пакетиках. Така традиція зручна, до того ж, дозволяє зекономити час. Єдиний момент, який не дає спокою справжнім гурманам – якість пакетованого чаю. Якщо висипати вміст магазинного пакетика, то неважко роздивитися дрібні шматочки та труху, які залишились в процесі сушки чайного листа. Мало приємного в тому, щоб пити напій з такої сировини. Але дякуючи інноваційним фільтр пакетам для чаю, які пропонує компанія Tea Bags, вам більше не потрібно заварювати сміття!

Пакетики для чаю, що мають вигляд конверта з кишенькою, дозволяють заварювати будь які сорти улюбленого напою. Ви просто насипаєте чай чи чайну суміш в кишеньку і заливаєте кип’ятком. Після закінчення чаювання вам потрібно просто викинути пакетик до сміття та ополоснути чашку. У фільтр пакети, виготовлені з екологічно чистого паперу, можна насипати не тільки чай, але й фруктові та овочеві суміші, а також лікарські трави.

Цей винахід дуже необхідний для власників кафе і ресторанів, які можуть запропонувати клієнтам унікальні чайні купажі, заварені по всім правилам. Компанія Tea Bags пропонує до реалізації крупногуртові та дрібногуртові поставки фільтр пакетів для власників інтернет магазинів, кав’ярень, барів та ресторанів.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.