-->

Історія створення фільтр пакетів.

16 жовтня 2015
Історія створення фільтр пакетів

Сучасні реалії кардинально змінили наше ставлення до чаювання і заварюванню цього смачного напою.

Все більша кількість людей віддає перевагу чаю в пакетиках, приміром, 98% жителів Америки п'ють саме пакетований чай. Така тенденція спостерігається і в Україні. Але не всі знають, звідки з'явилися пакети для чаю, оскільки цей факт оповитий таємницями і легендами. Найбільш реалістичною вважається історія імпортера чаю Томаса Саллівана з Америки, який заради економії грошей розсилав клієнтам чай в шовкових мішечках. Справа в тому, що в ті часи висушені чайні листи зберігалися в металевих скриньках, а Салліван почав фасувати заварку в мішечки. Так хитрому бізнесменові здавалося вигідніше.

Клієнти з повною впевненістю порахували цю упаковку новим способом заварювання чаю, і кидали його в заварювальні чайники прямо в мішечках. Їм так сподобалося заварювати чай таким способом, що наступного разу, коли чай був розфасований в звичайну тару, вони дуже засмутилися. З тих пір Томас Салліван почав розсилати клієнтам оптові партії чаю в мішечках, ставши випадковим винахідником прототипу того, що ми зараз називаємо фільтр пакетами.

На жаль, Салліван не встиг запатентувати свій винахід, оскільки в патентному бюро на той час вже були заявки. Однак саме він дав цьому винаходу життя і став першим популяризатором такого зручного способу заварювання чаю. Спочатку фільтр пакети були популярні, переважно в Америці, адже там вони і були винайдені. Поступово вплив чайних пакетів поширився і на інші країни Європи, Азії та всього світу.

Сьогодні фільтр пакети відрізняються розмірами і формою, проте найпрактичнішими вважаються чайні пакети прямокутної форми. Компанія Tea Bagsпропонує пакети для чаю, виготовлені у вигляді прямокутного конверта. Цей конверт оснащується кишенькою для заварки, що підвищує зручність використання.

Така незвичайна конструкція дозволяє насипати рівно стільки заварки, скільки потрібно на конкретну чашку або чайник для заварювання. Вибираючи різні розміри пакетів для чаю, ви можете регулювати концентрацію і міцність напою. За допомогою фільтр пакетів можна заварювати не тільки чай, але і створювати чайні суміші особистого приготування: фруктові або трав'яні суміші. Ваші гості будуть приємно здивовані такому ароматному чаюванню у вас вдома.

Пакети виготовлені з екологічно чистого паперу, який сприяє повному розкриттю смакових та ароматичних властивостей чаю, при цьому, вона не додає в напій сторонніх присмаків. Завдяки пакетам ви зможете насолодитися ідеальним смаком улюблених сортів чаю, не витрачаючи при цьому багато часу.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.