-->

Переваги фільтр пакетів.

09 вересня 2015
Переваги фільтр пакетів

Першим прототипом чайного пакету був шовковий мішечок, в який імпортер чайного листа Томас Салліван фасував продукцію.

З тих пір фільтр пакети для чаю зазнали багато змін, поки не набули сучасних обрисів. Сучасні пакети для чаю мають форму прямокутного конверта, на дні якого розташована кишенька для заварки. Сучасні фільтр пакети виготовляються з екологічно чистих матеріалів - вони складаються з особливого паперу, до складу якого входять деревні волокна, волокна абаки, а також термопластикові волокна.

Перша перевага, яку дає застосування пакетика для чаю - це економія часу. Вам не потрібно відміряти потрібну кількість заварки, а просто насипати її в кишеню пакетика і кинути його в чашку. Використання чайних пакетів дозволяє уникнути складнощів, які зазвичай виникають при заварюванні дрібнонарізаних сортів чаю.

Застосування фільтр пакетів дозволяє регулювати концентрацію і міцність напою. Крім того за допомогою цього винаходу ви зможете з легкістю створювати унікальні чайні суміші з різних сортів, а також фруктові та овочеві сорти. Фільтр пакети істотно спрощують заварювання лікарських трав'яних зборів. Завдяки особливому складу фільтр папір не розмокає у воді, тому після закінчення чаювання використаний пакетик просто викидається у смітник. Оскільки вони виготовлені з екологічно безпечного матеріалу, то не забруднюють навколишнє середовище.

Фільтр папір, з якого виготовлені пакети, не надає чайному напою сторонніх смаків і запахів, а навпаки, допомагає повною мірою розкрити аромат чайного напою. Оскільки пакети представлені великим вибором різних розмірів, це надає відмінну можливість вибирати потрібну концентрацію напою. Тобто, ви можете вибрати розмір пакета, відповідний обсягом чашки або заварювального чайника.

Важлива перевага застосування одноразових фільтр пакетів полягає в тому, що їх не потрібно промивати кожного разу, як металеві ситечка. Тому ви зможете суттєво заощадити свій час і ресурси.

Компанія Tea Bags пропонує великий вибір фільтр пакетів для чаю, різного об'єму, які реалізуються як крупнооптовими, так і дрібнооптовими партіями. Співпраця з нами буде вигідною, в першу чергу, власникам чайних компаній, ресторанів, кафе і барів, а також інтернет магазинів з продажу чайних сумішей. Однак і любителі побалувати себе вишуканим чайним напоєм в домашніх умовах, також знайдуть для себе цікавою пропозицію від компанії Tea Bags.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.