Чайні пакети

Чайні пакети користуються величезною популярністю по всьому світу - як свідчить статистика, 98% американців вживають саме пакетований чай. Однак справжні цінителі цього підбадьорливого і тонізуючого напою впевнені, що чай, який продається в пакетах в магазинах, не має нічого спільного з цим благородним напоєм. Вирішення цієї проблеми є, і воно простіше, ніж ви думаєте - чайні пакети, за допомогою яких можна заварювати будь-які сорти чаю легко і просто, до того ж з економією часу.

Справа в тому, що такі чайні пакети виготовлені з екологічно чистої продукції - деревне волокно, волокно текстильного банана і термопластикове волокно. Оскільки у виробництві чайних пакетів не використані клейові компоненти, їх застосування абсолютно нешкідливе для організму. Крім того, до складу фільтр паперу не входять шкідливі й токсичні речовини, а також сторонні домішки, тому ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що ваш напій буде мати ідеальний смак.

Фільтр папір

При цьому варто відзначити, що фільтр папір чайних пакетів відрізняється унікальною структурою, яка дозволяє розкрити всі смакові і ароматичні властивості чаю на всі 100%. За допомогою чайних пакетів ви можете не тільки заварювати традиційний чай, а й створювати власні чайні суміші, з додаванням шматочків фруктів і овочів. Це винахід дозволить заварювати не тільки чайні суміші, а й лікувальні трав'яні збори. Вибираючи чайні пакети різних розмірів, ви можете регулювати міцність та інтенсивність напою.

Таким чином, чайні пакети вирішують проблему з витратами зайвого часу, оскільки вам не потрібно щоразу насипати заварку в чайник і потім вимивати його. Все що потрібно - це насипати необхідну для вас заварку в чайний пакет і залити окропом. Оскільки фільтр папір не розмокає у воді, вам немає потреби копирсатися у розімлілій заварці і кожен раз відмивати від неї чашку або чайник для заварювання. Приготувати смачний чай або трав'яний збір за допомогою чайного пакету можливо за кілька хвилин, тому ви істотно економите свій час.

Важливо також зазначити, що чайні пакети можна результативно використовувати в ресторанах і барах. Приміром, ви можете створювати унікальні суміші з різних сортів чаю, щоб здивувати відвідувачів. І остання вагоме перевага чайних пакетів полягає в тому, що при утилізації вони не засмічують навколишнє середовище, оскільки вони швидко і повністю розкладаються.

  • Чп "ЯРО", г. Киев Новопечерский переулок 5
  • (044) 209-03-56
  • (067) 404 83 78
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея

Відправити повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.